Badanie na temat jakości pracy na B2B

Dzisiaj specjalny post na moim blogu! Skontaktowała się ze mną Ework Group, która chce dotrzeć do Was z kwestionariuszem. Interesuje ich współpraca oparta na B2B i bardzo chcą poznać Wasze zdanie na ten temat.

Jeśli bez dodatkowych chcesz się wypowiedzieć to zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie od razu: https://badanieb2b.eworkgroup.com/.

Jeśli jednak interesuje Was o co dokładnie chodzi to zapraszam do czytania dalej :)

Co się dzieje?

W okresie od października do grudnia 2019 na stronie internetowej https://badanieb2b.eworkgroup.com/ przeprowadzone zostanie badanie pt. „Wielkie badanie specjalistów IT na B2B”. W ramach badania przeprowadzany jest również konkurs (można wygrać IPHONE XS, szczegóły na stronie). Badanie ma na celu znalezienie odpowiedzi na pytania jakie są trendy na rynku IT, jak ma się ta branża z perspektywy freelancerów, jakie są ich potrzeby i co wymaga zmian, a w konsekwencji ocena jak ten obszar będzie rozwijał się w przyszłości. Będzie to pierwsze takie badanie na polskim rynku.

Badanie zostanie przeprowadzone przy użyciu specjalnie przygotowanej strony internetowej z kwestionariuszem online, w którym znajdą się m.in. pytania dotyczące modelu i komfortu pracy, komfortu finansowego, możliwości rozwoju. Pytania demograficzne z kolei umożliwią scharakteryzowanie grupy zawodowej jaką są specjaliści IT współpracujący na B2B.

Jak wziąć udział w badaniu i konkursie? Wystarczy wejść na stronę internetową https://badanieb2b.eworkgroup.com/ przejść przez cztery proste kroki: odpowiedzieć na pytania, wykonać krótkie zadanie konkursowe, podać swój adres e-mail (jeśli chcecie wziąć udział w konkursie) i dzięki wygenerowanemu wynikowi dowiedzieć się o poziomie komfortu swojej pracy.

Kto to organizuje?

Organizatorem badania i konkursu jest Ework Group - niezależna agencja konsultingowa zrzeszająca specjalistów IT, działająca w pochodzącym ze Skandynawii modelu biznesowym powstałym w Szwecji. Obecnie funkcjonuje również w Danii, Norwegii, Finlandii i Polsce. Główna siedziba Ework Group znajduje się w Sztokholmie, a od 2008 roku akcje firmy notowane są na giełdzie NASDAQ Stockholm. Od 2015 Ework Group działa w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu i Gdyni. Wspiera rozwój działalności biznesowej dopasowując kompetencje do standardów projektu. Współpracuje z ponad 170 największymi firmami w większości branż, zapewniając kontrakty B2B ponad 10 000 specjalistom IT.

Chcesz mieć wpływ na komfort swojej pracy? Weź udział w „Wielkim badaniu specjalistów IT na B2B”!

https://badanieb2b.eworkgroup.com


Po zakończeniu badania opublikę i omówię wyniki. Chciałabym zacząć serię artykułów o podobnej tematyce dotykające pracy programisty: od HR, po managmentu, organizację pracy i rozwiązywanie konfliktów.

Kamila

Dziękuję za poświęcony czas, będzie mi bardzo miło jak zostawisz komentarz :)