Solution Chaser

Mam na imię Kamila, a to jest mój dziennik developerski, w którym będę opisywała przygody związane z programowaniem i technologiami :)

Królować z pewnością będzie  JavaScript, pewnie nie zabraknie NodeJS'a, przygód z reaktywnymi frameworkami oraz popularnymi bibliotekami. Może uda mi się przełożyć na papier myśli dotyczące pracy w IT: pracy grupowej, Agile'a, rekrutacji, żeby pokazać wszystko od strony szaraczka :)

Planuję również serię "Weekend bez komputera", która będzie opowiadała o nowościach kulturalnych.


O mnie? Na żywo jestem jak koń ze słownika Chmielewskiego (cytat),  z pewnością nie brakuje mi pogody ducha i entuzjazmu. Robię strony (jakkolwiek ogólnie by to nie brzmiało) od kilkunastu lat, wciągnęło  mnie jak ruchome piaski i chyba nie da się z tego uciec :) Front-end developer zawodowo. Przepadam za ciekawymi problemami, ładnymi notatnikami oraz słońcem.

Prywatnie lubię czytać (najchętniej technothillery, science-fiction oraz wywiady), grać w dobre RPG oraz malować na płótnie.

Jeśli chcesz poznać mnie bliżej zapraszam na mojego bardzo nieprofesjonalnego mojego Instagrama, gdzie dzielę się zdjęciami przyrody, swojej twarzy i jedzenia :)